Home > Artiklid > Gripp
 
 

 
 
 
 

Gripp

GRIPP LÄBI MÜSTIKU SILMADE

Iga inimene on vähemalt korra elus grippi haigestunud. Me oleme harjunud sellega, et gripiepideemiad tulevad koos sügise ja talvega. Oleme suhtunud sellesse ilmingusse kui paratamatusse ja leppinud sellega samamoodi nagu meie niiske ja muutliku ilmagagi.

Viimastel aastatel on viiruse iseloom hakanud muutuma ja seda mitte just paremuse suunas. Näiteks puhkes üllatuslik gripilaine 1996-nda aasta soojal augustikuul. Tollane “suvine külaline” oli väga tõsine viirus, mis viis endaga nii mõnedki inimelud. Sellest ajast saadik on gripi “rünnakud” olnud üha etteaimamatumad. Erinevad epideemiahood tabavad inimesi sõltumata aastaajast ning põhjustavad tõsiseid ja lausa enneolematuid häireid organismis. Kord põhjustab viirus kõhuvaevusi, kord jälle tugevaid peavalusid, või siis hoopis püsib kõrge palavik mitmeid päevi järjest ilma et seda õnnestuks mingil moel alandada.

Mis või kes siis ikkagi on see nähtamatu õel vaenlane. Millal ja kus ta kogub “väge”, et rünnata inimeste tervist, sundides neid loobuma oma igapäevasest elurütmist.

Meedikute seisukohad gripiviiruse olemuse ja ravimise kohta on üldtuntud ja –tunnustatud. Vähemal või rohkemal määral on gripivastases võitluses teada ja kasutusel ka rahvameditsiini tarkused. Seetõttu me nendel ei peatu. Püüame sellele probleemile pilku heita hoopis müstiku seisukohast. Samas olgu öeldud, et kõik erinevad ravimeetodid täiendavad üksteist.

Tänapäeval meid enam ei üllata sellised väljendid nagu aura, bioväli, astraalne ja mentaalne tasand jms. Nendel teemadel on viimasel ajal küllaltki palju kirjutatud ja loenguidki peetud. Pole saladus, et lisaks füüsilisele maailmale eksisteerivad nähtamatu ehk peenema maailma tasandid. Eri tasandi maailmad on omavahel põimunud ja mõjutavad teineteist, s.t. nende vahel toimub energiavahetus. Inimene, elades füüsilises maailmas, on ühtlasi astraalse (emotsioonide) ja mentaalse (mõtete) tasandi osa ning sealsete energiate kandja. Peenema tasandi konkreetne energia omab “meie maailmas” konkreetset väljundit. Lihtsa näitena võime tuua selle, kuidas konstruktori idee seadmest saab tehases materiaalse vormi.

Lähtudes eelpool öeldust võib gripiviiruseid vaadelda kui astraalsest maailmast pärit eluvorme, kes püüavad end ilmutada füüsilises maailmas. Loomulikult tekib küsimus, kuidas nad tekivad ja arenevad ning miks nad üldse tulevad? Astraalolendite tekkemehhanismi võib kirjeldada järgmise näite põhjal: tugevad emotsioonid nagu viha ja raev, mis tekkepõhiselt kuuluvad astraalmaailma, kutsuvad elus esile tülisid ja kaklusi, mille tulemuseks on kannatus, valu ning mateeria purunemine (nõude lõhkumine). Müstikute jaoks on negatiivsete emotsioonide muutumine füüsilise maailma erinevateks ilminguteks loomulik protsess. Neile on teada, et teatud vibratsiooniga negatiivse energia kogum, mis konkreetsetes piirkondades ületab nn. kriitilise massi, võib väljenduda gripiepideemiana. Peamised negatiivsed emotsioonid, mis põhjustavad grippi on hirm ja sellest sündiv viha.

Järgmisena tekib küsimus: miks epideemia puhkemise ajal ei haigestu kõik inimesed? Mis on see, mis osasid inimesi haiguse eest kaitseb ja miks teistel selline kaitse puudub?

Esiteks on vaja meeles pidada universumi seadust, et sarnane tõmbab ligi sarnast. Seega, mida rohkem inimene kannab endas hirmu, solvumist ja viha - seda suurem tõenäosus on tal langeda gripi rünnaku ohvriks. Teiseks mängib väga tähtsat rolli inimese biovälja seisund s.t. selles valitsev energiate tasakaal. Nõrga energeetilise kaitse tõttu haigestuvad esmalt lapsed ja vanurid. Energeetilise tasakaalu säilitamiseks ja energia kogumiseks on olemas mitmeid erinevaid meetodeid.

Kui olete spordisõber ja peate lugu päikesest, veest ning värskest õhust, siis leiate abi külma vee karastavast toimest. Tema omadus on puhastada astraalkeha ja taastada selle terviklikkus. Vee imelist toimet kasutakse ka  ristimise rituaalis - veega pühitsemisel. Veeprotseduure võib teha nii vabas õhus kui ka kodus. Kümblust peab läbi viima kui rituaali. Ärge kiirustage, pöörduge vee kui hea sõbra poole: paluge tal teid aidata puhastuda ning soovige endale ja ka teistele inimestele tervist.

Juhul, kui külma veega ülevalamine on teile vastuvõetamatu, siis kasutage veega hõõrumist. Selle protseduuri jaoks on vajalik vesi spetsiaalselt ette valmistada. Lisage veenõusse mõned keedusoola kristallid. Hoidke seda käte vahel, samal ajal pöörduge mõttes Vee poole palvega teid tervendada. Seejärel kastke ühe käe sõrmeotsad mõneks sekundiks vette ning hoidke uuesti anumat käte vahel. Järgnevalt hõõruge veega üle kogu keha kasutades selleks kätt mitte riiet. Lõpetuseks tänage Vett, Loodust ja Jumalat. Kui teil pole palavikku, siis võite end kuivatada rätikuga - vastasel juhul laske vesi kehal ise ära kuivada.

Kui te olete usklik inimene, siis esimeste haiguse nähtude ilmnemisel ja hiljemgi, kasutage palve ning ristimärgi jõudu. Lugege palveid ning tehke endale või haigele ristimärke paaritu arv kordi (3,5,7…) päeva jooksul.Päikesetõusul ja loojangul on oluline palvet lugeda 21 korda järjest. Õnneks talvisel ajal päike tõuseb hilja ja loojub vara. Eriti kiiresti aitab palve lugemine väikseid lapsi.

Kui olete inimene, kes ei eita maagiat, siis võite sooritada maagilise puhastumise rituaali. Iidsetel aegadel oli see laialdaselt kasutusel. Võtke leht valget paberit, murdke see pooleks ning tilgutage ühele poole küünlavahaga risti kujutis. Hoidke kokkumurtud lehte peopesade vahel ning kujutage endale ette, et pealaest kuni varbaotsteni üle keha voolavad läbi teie käte paberisse ojakesed, mis viivad endaga kaasa haiguse koos oma mürkidega. Hoidke paberilehte seni, kuni tunnete, et voog on lakanud. See on märk sellest, et paber on võtnud endasse teie haiguse. Peale seda põletage paberileht ära. Võimsaks ja efektiivseks vahendiks, mis peatab haiguse kulu, taastab organismi jõuvarud ja takistab gripi tüsistuste teket, on REIKI.

Reiki on Universaalse Kosmilise energia vahendamine käte kaudu haige kehasse. Lühidalt öeldes on see biovälja taastamise meetod. Arvan, et seda meetodit võib nimetada 21.sajandi ravimise viisiks. Tal seisab ees tee rajamine
inimeste mõistusesse ja südamesse, kuigi juba praegugi teavad sellest meetodist miljonid inimesed maailmas.

Inimene, kes on omandanud selle ravimooduse, saab kergelt aidata ennast ja oma lähedasi. Viies Reiki seansi läbi haiguse algstaadiumis, peatab ta viiruse edasise arengu. Kui gripp on juba “võimust võtnud”, siis alandab Reiki palavikku, viib kehast välja mürgid ja hoiab ära tüsistuste tekke. Reiki meetod on universaalne ja kergesti omandatav. Seda võib õppida iga inimene, et suuta võidelda haigustega ja olla alati terve.

Olga Potjomkina

 
 
 

Reiki