Home > Artiklid > NB! 1. september!
 
 

 
 
 
 

NB! 1. september!

Ettevaatust – 1. september!!!

On hämmastav, kuidas küll inimene seatud on! Vahest näib, et ta on läbipõimitud vastuoludest, kahtlustest ja lootustest.
 On loomulik, et loodame me paremat ja kui lootused end ei õigusta, oleme suuremalt või vähemalt määral pettunud.
Seetõttu paljud meist, eriti naised, püüavad kiigata tulevikku, et omandada kindlustunnet homse õnne suhtes või vastupidi – hajutada täitumatud unelmad.
Astroloogiliste ennustuste lugemine on mõnede jaoks pelgalt mäng ehk meelelahutus, osadele aga tuleviku  planeerimisel tõsiseks abivahendiks.
Mina kuulun nende viimatimainitute hulka.
Tegeledes astroloogiaga ning olles õpetaja Esoteerilise Filosoofia koolis  juba üle 10 aasta; jälgides seda, kuidas kosmos mõjutab ja ilmutab end inimeste elude kaudu, omandasin ma kindla veendumuse selles, et iga sündmus kujundatakse ülal ehk nõndanimetatud  Kõiksuse energoinformatsioonilises väljas ning ilmutab ehk initsieerib end toiminguna Maal.
Sündmused kujutavad endast informatsioonilist maatriksit, mis näevad välja kui paljumõõtmelised struktuurid, sarnaselt tühjadele meekärgedele.
Päikesesüsteemi planeedid täidavad “kärjed” oma energiaga ja inimene ehk inimkond oma mõtete, tegude ja emotsioonidega jaotavad seda energiat struktuuri siseselt.
Kui me ei ole sellest teadlikud, siis toimub jaotus spontaanselt, kaootiliselt, mõnikord juhtimatult ning see võib viia katastroofini, loodusõnnetusteni, avariide- või vägivallani.
 Ennustada ette päevi, millal on võimalikud plahvatuslikud vägivalla- või terroriaktidaktid  pole just väga keeruline. Raskem on määratleda toimuma hakkavate sündmuste täpne asukoht. Näiteks võib astroloog ennustada, kus on võimalik suurim oht: kas õhus, vees, maa peal või maa all, kui dmääratleda tänava nimetust,maja numbrit või metroojaama on praktiliselt võimatu.
Eksisteerivad kindlad täheseisu olukorrad, mis tõukavad inimkonda sõja ja terrori lainetesse. Astroloogid on neid olukordi alati etteennustanud ja hoiatanud. Iseasi, kui palju on inimkond ja selle maailma vägevad olnud valmis järgima astroloogide nõuandeid.
Kahjuks on ajaloos olnud palju valitsejaid, kes on kasutanud planetaarseid seisusid ja tähetarkade teadmisi sõdade vallapäästmiseks.
Sündmuste eesliinile on tavaliselt ohverdatud lihtsad inimesed, kes on pidanud hukkuma lahinguväljadel ning samuti nende orbudeks jäänud pered.
Tänapäeval, kui esotyeerilised sakraalsed teadmised on väljunud salaordude ja koolide piiridest, on meil võimlaik teadlikult osaleda Päikesesüsteemi planeetide energiate jaotuseses oma elus.
Tundes energiajaotuse seaduseid, suudame me, teostades teatud toiminguid, ärahoida mitte ainult lokaalseid konflikte ja terroriaktsioone vaid ka globaalseid kokkupõrkkeid. Mida suurem arv inimesi osaleb sellistes aktsioonides, seda võimsam on tulemus.
2004 aasta astroloogilises prognoosis, mis oli avaldatud ajalehe “Vesti” 2004 aasta 2-3 jaanuari numbrites, kirjutasin ma võimalikest ohvritest 2004 a septembri alguses   ning  meenutagem  ebainimlikku terroriakti Beslanis!

Artikliks “Tulevärk katastroofi asemel”, mis oli avaldatud ajakirja “LaDa” oktoobrikuu numbris, analüüsisin seda sündmust astroloogi seisukohast ning selgitasin, milliste toimingute kaasabil oleks võimalik olnud terroriste taksitada.
See poleks olnud mitte eriteenistuste klassikaline tegevus vaid inimeste osalemine planeetide energia ümberjaotuses sellisel moel, et “äravõtta” energia terroristidelt ning suunata see teistele  eesmärkidele – näiteks Beslani juhtumi puhul oleks võinud korraldada hiiglasliku karnevalipeo Moskvas.
Loomulikult on lugejal õigus esitada küsimus stiilis: “Mil moel oleks saanud karneval Moskvas kaitsta lapsi Beslanis?!”.
Inimhulkade tegutasemine teatud “lainel” mõjutab üldist välja ning on suutelineümberjaotama tohutute energiavoogude hulka.
Selline ümberjaotus oleks võinud esile kutsuda ootamatuid takistusi terroristide tegevuses (nt autorehvi purunemine), soodustada ümberkaudsete inimeste suuremat tähelepanelikkust ning takistada tumedate plaanide teostumist.
Teisisõnu, vägivalla energia oleks pöördunud alistajate suunas ning hakanud toimima nende endi vastu.
Töötasin välja astroloogilise kompensatsiooni teooria ning olen seda edukalt rakendanud paljude aastate vältel.
Alates 2003 aasta keskpaigast oleme Esoteerilise Filosoofia koolis läbi viinud rea üritusi, mis on suunatud energia ümberjaotamiseks meie riigis. Millised on olnud tulemused? Igatahes on on linnugripp meie riigist kaarega mööda läinud...
Täna tekitab ärevust tähtede seis, mis kujuneb käesoleva aasta augustis-septembris.
Aspektide iseloom kõneleb sellest, et võivad tekkida ekstremaalswed olukorrad seoses lastega, sealhulgas vägivaldse iseloomuga, pole välistatud ekstremaalsed ilmastikutingimused ja tehnogeensed ohud.
Pingestatus on sellisel tasemel, et ajalik on suurte inimhulkade ühine tegutsemine planeetide energiate ümberjaotamiseks ja harmoniseerimiseks.
Seoses sellega pakume läbiviia vaba tahte aktsioon kogu maailmas.
Aktsiooni reglement on väljatöötatud kooskõlas astroloogilise situatsiooniga, mis saab olema 2006 aasta augusti lõpus-septembri alguses ning kõik väljapakutud tegevusaktid omavad paljutasandilist tähendust.

2006 aasta augusti-septembri astroloogilise situatsiooni kirjeldus

Saturni asend Lõvis sümboliseerib juhtimise kriisi, Neptuni asend Veevalajas – ideoloogiat, mis põhineb müütilistel, ebareaalsetel väärtustel; Jupiteri asend Skorpionis – suuri finantsilisi afääre, samuti Saturni  ja Neptuni “volituste” laienemist, mis asetsevad kvadratuuris ning teinetese suhtes opositsioonis.
See keeruline kriitiline programm saab olema aktiivne augusti-septembri kuude vältel, tugevnedes perioodiliselt Kuu ja Päikese transiitide tõttu (15, 22 augustil, 5, 11 septembril).
Pluuto asend Amburis (1995-2008) kujundab tendentsi erinevat sorti reformidele, mis omavad kaugelt mitte rahuarmastavat iseloomu.
2006 aasta 22 juuni karmalise põhjasõlme üleminekuga Kalade tähtkujusse  alustas uut 18-aastast karmalist tsüklit.
Karmalise sõlme liikumine selles märgis stimuleerib ideoloogilisi ja religioosseid debatte, võimendab vastuvõlikkuse illusoorsust, aktiviseerib karmalisi struktuure, mis on seotus moraaliseaduste, kõlbluse  rikkumisega, näiliku sündsusega looritatud vägivaldset tegevuset.
Pluuto ja karmalise Tõususõlme  vaheline kvadratuur säilib praktiliselt novembri lõpuni ning hakkab aktiivselt kujundama sündmusi, mis alluvad raskesti kontrollile.
Konfiguratsiooni Pluuto-Sõlme ekstreemsus hakkab võimendama Marsi ja Liliti transiite (25 august – 5 september).

Ülemaailmse aktsiooni alguseks on 28 augustil 18.00 kohaliku aja järgi.
Seda alustavad Jaapani ja Venemaa idaregioonide elanikud, kust see areneb edasi läände, ühes päikese liikumisega vastavalt ajavöönditele.
Esmaspäeva õhtu viige läbi perereingis, ehk siis vaimselt lähedaste inimeste seltsis.
Valmistage või tellige õhtusöök, mis koosneksid roogadest, mille puhul kasutatakse küpsetusvardaid või piike.
Laud võiks olla kaetud pidulikus võtmes, serveerides toidunõusid vastavalt etiketile.
Süüdake küünlad. Nende arv ei ole piiratud. Tavaliste küünalde kõrval kasuage ka  teeküünlaid, mis võiks asetada veenõusse. Las küünlad põlevad kuni 22-00.
See loob võimaluse kompenseerida tulekahjude,  juhtimatu tule teket. Möödugu õhtusöök sundimatus kuid pidulikus, mittekiirustavas maneeris.
Kasulik on meenutada toredaid, lõbusaid sesiku kohalviibijate elust, tuua välja iga pereliike parimaid omadusi. Oluline on meenutada esivanemaid ning seda, millega nad tegelesid.
Mitte mingil juhul ei tohi rääkida probleemidest, puudusttest, suhtlemine peab toimumaselliselt, nagu poleks  olemas vastastikuseid pretensioone, rahulolematust, valearvestusi, solvumisi ning raskeid iseloomujooni ei lastel ega ka täiskasvanutel.
Kindlasti rääkige teineteisele oma headest tunnetest, sellest, kuidas te armastate, hindate ja austate teineteist. Olgu see siis öeldud sellises laadis, mis teile sobib: naljaga pooleks, siiralt, emotsionaalselt, saladuskatte all, sosinal kõrva sisse, peaasi, et väljaöeldud – see ülestunnistus on peamine “ravim” ja kaitse.
Vimkad, nali, naer ning heatahtlik iroonia sõbralikus pereringi õhtusöögilauas (kuid tuhandete inimeste!!!), kui paradoksaalne see ka ei tundu, aitavadhajutada nende eksimusi, kes on järgnenud ekstremistlikele liidritele ning muutunud nende kurja tahte relvadeks, sõltumata nende asukohast tollel hetkel.
Peamine, et kõik inimesed, kes võtavad osa sellest lihtsast, kui meeldivast rituaalist, teavad, et see on pühendatud tuhandete inimeste tahte väljendusele, mis on suunatud terrorismi, vägivalla vastu ning eriti, mis puudutab lapsi ja rahulilkke elanikke.

Me süütasime küünlad
Kõigis riikides
Kõikjal maailmas, järgnedes päiksele...

Nende mälestuseks, kes hukkusid
Lootuses, et see ei kordu,
Veendumuses, et armastus ja inimeste vaba tahe
Peatab terrorismi.


Esimesel setembril on sisuliselt oluline. Et lastevanemad leiaksid võimaluse saata lapsed kui mitte koolini, siis vähemasti korteri ukseni või bussi peale.

Kujutlegem, et me kõik võtame kätest  kinni, kaitstes meie lapsi orvupõli, valu ja vägivalla eest.

 
 
 

Reiki