Home > Artiklid > Püramiid
 
 

 
 
 
 

Püramiid

PÜRAMIID

Sõna “püramiid” tuleneb tüvest ”pür” mis tähendab tuld. Vanaaegses Egiptuses nimetati püramiidi “tule mäeks”.

Sajandite jooksul on inimene püüdnud ära arvata püramiidide saladust, kuid nad avavad oma saladusi vastumeelselt.

Meil õnnestus eksperimentidega kindlaks teha, et püramiid on nagu “makett” inimese energia seade ja see makett “elustub” kui inimene sellega kokku puutub.

Püramiid- terava otsaga kujund- transformeerib universaalse kosmose energia tule stiihias ja tema ots kiirgab tugevat  energiavoolu. Püramiidi ümber kujuneb tugev kiirgusväli, mis õigel kasutusel aitab inimesel lahti saada füüsilistest ja psühholoogilistest probleemidest.

Korteris on püramiidi kõige parem asetada aknalauale või seinale võimalikult lähedale. toa keskele ei ole soovitav püramiidi asetada. Püramiidi sisselülitamine toimub siis, kui tema servad on orienteeritud ilmakaarte järgi. Kui te soovite puhastada ja täita oma elamupinda energiaga, siis jätke püramiid sellese asendisse kolmeks päevaks,mille järel keerake see suvalises suunas.

Kui te soovite saada enda jaoks energialaengut või tervist taastavat seanssi, siis istudes laua ääres, asetage püramiid enda ette nii, et üks serv oleks paralleelselt teie kehaga. Käed pange peopesad allapoole püramiidi mõlemale poolele. Jääge sellisesse asendisse üheks minutiks, seejärel pöörake püramiid kellaosuti suunas nii, et järgmine serv oleks asetatud teie poole. Oodake veel üks minut ja pöörake püramiidi uuesti. Nüüd jääb järgmine serv teiega paralleelselt, oodake üks minut ja pöörake järgmine serv uuesti enda poole. Jätkake seni, kuni püramiid on täisringi ära teinud. Harjutus võtab aega 8 minutit.

Laste esoteerilisekooli õpilased “Tule Draakon” soovivad teile meeldivat tutvumist püramiidiga ,head tervist ja rahu.

 
 
 

Reiki