Home > Reiki > Õpetus
 
 

 
 
 
 

Õpetus

Kuidas  õppida Reikit?
Reiki-Usui tervendamissüsteemi õpetavad Reiki traditsioonides initsieeritud ja õpetatud meistrid, kelle isiklikud ja professionaalsed elud on pühendatud selle tervendamiskunstile ja dr. Usui õpetuse filosoofia on saanud nende elustiiliks.
Esimesel astmel õpetatakse kahe neljatunnise õppeseminari jooksul Reiki ajalugu, õpetuse põhimõtteid, käte pealepanemise põhireeglistikku ja metoodikat, Reiki kasutamist enesetervendamiseks, samuti teiste inimeste ja loomade ning taimede tervendamist. Samuti Reiki kasutamist teistel eesmärkidel nende igapäevases elus. Selleks antakse kaks initsiatsiooni ehk häälestamist, mis annavad võimaluse Reiki energia suunatud liikumise manipuleerimiseks.
Teisel ja kolmandal astmel (4-5 tundi) saavad õpilased võimaluse kasutada Reiki sümboleid, Reiki kaugravi meetodeid, õpivad emotsionaalset, mentaalset ja vaimset tervendamist.
Ajavahemik, mis peab jääma ühelt astmelt teisele edasiminekuks, on minimaalselt 3-6 kuud.
Miks on soovitatav, et  kõik inimesed saaksid õpetuse Reiki-Usui süsteemis?
Inimene, ­ see on energo-informatsiooniline süsteem. Kui me sellega nõustume, siis sellisel juhul on eluenergia  põhiline ja oluline element inimese energeetilises süsteemis. Me haigestume ja kannatame, kui meil puudub või on vähe energiat organismi normaalseks funktsioneerimiseks, või kui inimene, kui energosüsteem, on disbalansis. Reiki mõjutusel meie elujõu varud täienevad, tasakaalustub energeetiline süsteem ning selles tasakaalustatud ning uuenenud energia seisundis võime me terveneda.
Reiki on  esimene tervendamiskunst, mida on võimalik edukalt kasutada enesetervendamiseks. Igapäevane praktika tasakaalustab ja tugevdab tervist, reguleerib kõiki füüsilise keha funktsioone, võimaldab viibida mitte ainult füüsilises vaid ka emotsionaalses tasakaalus, rahustab ja tugevdab vaimu.

 
 
 

Reiki