Home > Reiki > Hämmastav  kogemus
 
 

 
 
 
 

Hämmastav  kogemus

Järjekindluse viljad
Reiki tervendaja (50 a naine) tervendas endal müoomi 12 nädalaga.

Teostus!
Tervendaja O. töötas patsiendiga (40 a mees), kes kurtis valusid kaela piirkonnas.
Kuu aja möödudes tekkis haigele kohale paise taoline moodustis, mis lõhkes iseenesest ning millest vallandusid koetükid (miski, mida nimetatakse “võõrlihaks”).
Tervendaja O., olles ise medtöötaja, saatis koetükid uuringutele, mis näitasid, et see on pahaloomuline tsüstmoodustis.
Edasised meditsiinilised uuringud näitasid, et patsiendil puudus igasugune vähkkasavaja organismis.
Oluline järeldus: Reiki on suuteline tervendama mõningaid vähihaiguse vorme.
25.10.2006

Seriaalist põnevam!
Patsient  N. Pöördus abipalvega  seoses suure hirmuga rasestumise ees.
Omades avatud  vaimset nägemismeelt, vaatlesin Reiki seansi alguses välja seisundit, selle energiaga täituvust, energeetilisi kanaleid ja chakraid.
Samaaegselt on võimalik näha  võõra päritoluga programme ja energiaid, mis on haakunud patsiendi peenkehadega ning isegi eelmistes eludes aset leidnud aspekte.
Seansi ajal N.-ga toimus sisenemine ühesse tema eelmistest eludest, milles ta oli kehastunud mehena. Ümbritseva maailma silmis oli ta uljas ratsanik, kes oli lahutamatu oma valgest märast ja arbaletist.
Ta oli sedavord täpne laskur, et tabas igat sihtpunkti, mis asus arbaleti laskekaugusel. Seetõttu hakati teda hüüdma “satanaks”.
Mineviku sündmuste nägemise oskus käesolevast reaalajast võimaldab samuti teada saada mõningaid varjatud aspekte selle või teises situatsiooni, ühe või teise ande suhtes.
Ilmnes, et see anne, mida N. valdas oli seotud maagiliste kogemustega ning shamaani praktikaga. See tema haavamatus ja fenomenaalne täpsus  polnud saavutatud mitte treeningute tulemusena, vaid olid kaasasündinud andena, maagilise programmina, mis oli salvestunud tema
peenkehadesse.
Tolles eelmises elus omas N. samuti võimet võtta lindude ja loomade kuju.
Käesolevasse ellu kehastus ta säilitades sihi tabamise programmi. See programm oli hästi nähtav vishudha tasandil ning omas kahte aspekti – hävitavat ja ülesehitavat e loovat.
Kasutades informatsiooniliste maatriksite (IMA) transformeerimise praktikat, õnnestus seda programmi muuta selliselt, et see aitaks N.-l saavutada positiivseid ülesehitavaid eesmärke. Programmi purustav toime, võimed tumeda okultismi vallas, ei võimaldanud N.-l sünnitada lapsi (antud
hetkel on N. 33 aastane).
Muutes programmi, teostades sügava sisemise kahetsuse ning täites “Andestamise” praktika, avasime tema jaoks võimaluse saada emaks ning heastada tema poolt minevikus tekitatud kahju.

Olja Potjomkina 23.10.2006

 

 
 
 

Reiki