Home > Reiki > Initsiatsioon
 
 

 
 
 
 

Initsiatsioon

Reiki tervendamismeetodi omandamine kuulub esoteeriliste, vaimsete praktikate hulka.
Kui koolis voi ülikoolis omandab õpilane  õppeainet minnes lihtsamalt üle keerulisemale, kogudes teadmisi saades seejärel professionaaliks; siis esoteerilises õpetamises Õpilane kõigepealt  pühitsetakse (pühendatakse), ehk siis antakse edasi mingi teatud võime ehk oskus vaimsete meelte avamise kaudu.
Seejärel hakkab edasi antud võimete omanik tunnetama neid eneses – kuidas need toimivad, milliseid tulemusi annavad. Tavaliselt saavutatakse teadmised praktika kaudu.

Initsiatsiooni ehk pühitsuse ajal edastab Reiki Õpilasele  võime endast läbi lasta Universaalset Kosmilist Energiat (e polariseerimata, moonututusteta energia ning selle edastamine  konkreetsesse sihtpunkti).

Reiki vastuvõtjaks võib olla nii tervendaja ise kui ka teine inimene; samuti loomad, taimed, mineraalid, ruumid, toiduained, vesi ja teised vedelikud, olukorrad, karmalised võlad jne.

Initsiatsioon muudab Õpilase võnkesagedust ja energeetikat. Võnkesagedus muutub peenemaks, energeetika läheneb omadustelt tuleenergiale. Tõuseb ka Valguskiirgavus ehk sisemise Puhtuse tase, samuti sisemiste ja väliste võngete ja energia kooskõla, mis on eriti oluline uue Veevalaja ajastu saabumisel.

 

 
 
 

Reiki