Home > Reiki > Reiki päev > 17.mai 2012
 
 

 
 
 
 

17.mai 2012

Küsimused ja vastused.


Kuidas tervendada Reiki abil autoimmuunsüsteemi haigusi?

Sellistel juhtudel on väga tõhusad Reiki kontaktseansid, Reiki sümbolite kasutamine ning määrava tähtsusega on haige enda aktiivne osalemine tervendusprotsessis.

Kindlasti kasutame 3 Dr.Usui sümbolit, lisame Misiivi ja Jou. Patsiendi energeetikat toetame sümbolitega Hart ja Kutra.

Väga oluline on haige elustiil. Haige peab alustama tööd oma sisemises reaalsuses. Mis on inimese immuunsüsteem? See on organismi enesekaitse ümbritseva keskkonna vastu. Selle analoogia energeetlises plaanis - inimese immuunsüsteem väljendab inimese võimet elus toime tulla, ennast kehtestada ning ennast realiseerida.

Alateadvuse tasandil võivad autoimmuunsüsteemi haigused väljendada sügaval alateadvuses maskeerunud ohvrimentaliteeti. Autoimmuunsüsteemi haiguste korral võib hingesügavustes pesitseda keeldumus eluvõitlusest.

Reiki abil tervendamiseks ei ole täpne diagnoos määrava tähtsusega. Reiki abil on võimalik jõuda inimese terviklikkuseni kõigil tasanditel - nii füüsilise kui peenkehade tasandil, inimese kõigi kehade parima seostatuseni.

Tähtis on mõista, et meie - inimesed – oleme kõik surelikud ja meil kõigil on oma lahkumistund. Kui inimese elupäevad siin maailmas jõuavad lõpukorrale, aitab Reiki ületada „lävepakule“ jõudnud inimese õudu ja hirmu teadmatuse ja tundmatuse, ülemineku ees.

On tähtis mõista , et inimese enda aktiivne osalus, tegevus või tegevusetus, juhib haigusteni. Et terveneda on vaja muuta nii enda mõtlemist kui elustiili, lõpetada see, mis viis ebasoovitud tulemuseni.

Haigele on ohtlik jääda seisundisse, kus ta süüdistab teisi oma haiguses.

Esimene samm tervistumisele on mõistmine, mida olen teinud või tegemata jätnud, et haigestusin.

Teine samm – mida ma iseendas saan muuta, et alustada tervenemist.

Kolmas samm – järjekindlus ja enesedistsipliin, ma jätkan seni , kuni tervenen täielikult.

Näide : inimene, kes järjekindlalt viljeleb vaimseid praktikaid , kuid ei tunne end ikkagi õnnelikuna.

Osho : Tõde muutub inimese jaoks Tõeks siis, kui ta seda kogeb ise.

Tähtis on järgida seadust nii, et sa ise muutuksid Seaduseks, mitte ei jääks pelgalt teoreetikuks. Teadmised , mida ei kasutada elus, jäävad elututeks teadmisteks.


Küsimus naisest, kes kuuleb häält.

Inimesel, kes kuuleb selget, helilist häält on tõsine psüühhiline probleem ja ta vajab asjatundlikku ravi.

Sellist seisundit nimetavad tervendajad keha valdamiseks.

Soovitatav on teha rituaal Olendist vabanemiseks :

Olendit ei ole vaja tõrjuda. Parem on anda talle Nimi ja olla temaga armastusväärne. Täiskuu ajal võtta ilus salvrätik, mis sümboliseeriks Olendi maailma. Kirjutada paberile Olendi nimi ja panna see keset salvrätti. Sellele asetada läbipaistvast klaasist kausike veega, võib lisada lillede õielehti ja öelda valjusti : Olend, See on Sinu kodu!

Jätta see ööpäevaks. Seejärel võtta veekauss ja minna sellega aeglaselt, kiirustamata õue, valada vesi taimedele ja häälega öelda : Siin on Sinu maailm! Teha tuleb seda armastusega, mitte argessiivsuse ja kurjaga.


Palve tähendus Hinge tervishoiuks.

Palved ja mantrad puhastavad ja korrastavad sisemist maailma, hooldavad peenkehade tervist ja seostatust.


Imelise tervenemise juhtum : Mercar liini Meister aitas kolleegi, kellel on tugevad valud neerude piirkonnas. Meister tundis sügavat kaastunnet kannataja vastu, astus lihtsalt kanntajale ligi ja pani talle käed peale sõnades , et soovib aidata. Meister ei rääkinud sõnagi Reikist. Teada oli, et kolleegil on üks neer paigast ära. Seanss kestis umbes 10 minutit, selle vältel tundis Meister teravat torget oma käes, haige valud kadusid. Mõne päeva pärast teatab see sama inimene justkui möödaminnes, et on külastanud arsti ja peale uusi uuringuid saanud rõõmustava teate, et tema neer on võtnud õige asendi.

Sellised imelised ja kiired tervenemisjuhtumid on seotud Siira Kaastunde, Tõelise Osadusega.


Küsimus indiigo- ja vikerkaarelastest – kui palju on neil tšakraid?

Paljud vaimsed praktikud märgivad, et nende laste puhul toimub alumiste tšakrate ühinemine ja ülemised tšakrad töötavad üha aktiivsemalt.


Reiki Päev lõppes traditsioonilise ühise tervendamisseansiga. Tervendati kõiki neid inimesi, kes selleks soovi avaldasid . Samuti tervendasime Eestit, planeedi Maa loodust ja inimesi, „kuumi“ ja raskete probleemide käes vaevlevaid piirkondi Maal.

 
 
 

Reiki