Home > Reiki > Võimalused
 
 

 
 
 
 

Võimalused

Reiki võimalused
Kui Reiki tervendaja asetab käed patsiendi kehale, voolab Reiki nende kaudu patsiendi organismi. Reiki liikumist võib tunda soojusena, jahedusena, vibratsioonina, raskustundena, torgetena, näpistustena jne. Füüsilisel tasandil oli Reiki kirjeldus dokumenteeritud kui   pinges lihaseid lõdvestavat, valu vaigistavat, luude ja haavandite tervenemist kiirendavat, põletusjärgsete-ja põrutushaavade kudesid parandavat ning paljusid muid probleeme leevendavat ja lahendavat jõudu.
Mentaalsel ja emotsionaalsel tasandil tekib patsiendil rõõmu, kaitstuse ja rahu tunne, omandades taas optimismi, elurõõmu, kaob emotsionaalne pingestatus ja depressioon. Selle sügava lõdvestumise lainel, toimub energia tasakaalustamine ning toimima hakkab inimkeha/organismi enesetervendamise mehhanism. ( vt. Reiki toime )
Pärast Reiki seanssi kogu kehale, kogesid patsiendid,nende endi sõnul, vaimsel tasandil vaimset taassündi, noorenemist ja kergust.
Kosmetoloogias võimaldab Reiki saavutada suurepäraseid tulemusi lihtsalt käte pealepanemisel ning Reiki edastamisel kosmeetilise protseduuri läbiviimise ajal, kusjuures kosmeetilised vahendid täituvad elustava energiaga. Kosmeetiline massaaz, mis on teostatud Reiki energia nivoos, on 5 ­-10 korda efektiivsem tavapärasest protseduurist.
Reiki on pehmetoimeline terapeutiline vahend, mida kasutatakse mitte ainult mittetraditsioonilises meditsiinis, vaid ka paljud professionaalsed meedikud  ühildavad selle kasutamist oma individuaalses praktikas.
Reiki praktikud kinnitavad, et Reikit võib edastada igas olukorras: kodus, klassiruumis, hotellis, haiglas, vanglas, transpordis. ­ Kõikjal, kus inimest on tabanud õnnetus, haigus, trauma, vahetult õnnetusjuhtumi toimumispaigas, kusjuures ta ei vaja mingeid täiendavaid vahendeid, peale käte.

 
 
 

Reiki