Home > Reiki > Vastunäidustused
 
 

 
 
 
 

Vastunäidustused

Vastunäidustused
Reiki praktika nõuab eelkõige austust inimese Vaba Tahte suhtes. Siin peab tingimata meeles pidama kust ja millisest Eluallikast pärineb see energia. Sellele allikale on antud palju nimetusi ­ Jumal, Suur Vaim, Kosmiline Mõistus, Kõiksus. Kui meistril, kes kasutab seda energiat millises iganes olukorras, puudub kahtlus, et sellega kaasneb vaid positiivne tulemus, siis samal ajal peab ta austama ka teiste inimeste veendumusi ja soove. Usui tervendamise kunst ­ see on eelkõige partnerlussuhe Universaalse Eluenergiaga ning kui teie süda on avatud sellisteks suheteks ja teil on kogemusi selle tervendamiskunsti  rakendamisel, sellisel juhul on teil usaldus selle positiivse jõu suhtes.
Reiki tervendamise effektiivsus sai tõestuse juba dr. Usui eluajal. Tema hauale Tokios zen-templis on asetatud suur mälestuskivi, kus on loetletud kõik tema inimkonna hüvanguks toime pandud teod ning Jaapani Imperaatori tänuavaldus tema tegevuse eest õpetaja- ja tervendajana.
Siiani pole registreeritud ühtegi juhtumit, mil Reikiga toimimisel oleks rikutud arstide põhiprintsiipi "ära tekita oma tegevusega kahju!"

 

 
 
 

Reiki