Home > Süsteemne pereteraapia > Tagasiside
 
 

 
 
 
 

Tagasiside

Naise ja mehe vahel polnud suhe ja armastus just see, mida naine vajas.

Energiamustrite korrastamise käigus selgus, et tegelikkuses on tal see kõik olemas. Kuna naise vanemate abielu oli läbi lapse silmade salvestatuna nii külluslik ja ideaalne, siis tema energia oli koondunud vanemate abielu mälestustele. Tal on tegelikkuses mees, kellega naine oleks võinud olla sama õnnelik juba 30 aastat! …kui ta keskendunuks oma suhtele…. Naise energia oli lihtsalt jäänud tema enese jaoks valesse kohta...

Laps tundis, et ta polnud piisavalt lähedastes suhetes oma vanematega.

Energiamustrite korrastamise käigus selgus, et perre oli jäänud sündimata ja kasvamata üks laps. Vanematel oli suur, peidetud lein ja süütunne sündimata lapse ees. Ka laps tundis valu, millele tal puudus seletus. Temas oli varasest lapsepõlvest kartus olla lähedane oma ema ja isaga. Nad nagu armastasid teda, aga olid siiski tunnetuslikult vastastikku kuidagi kauged…

Pärast energiamustrite korrastamist tundis laps enda ja vanemate vahel suurt armastust ning lähedust.

 Tütre ja ema vahel esines tihti konflikte. Mõlemad tahtsid nagu parimat, aga kord nädalas läks ikka nii, et tuli nägelemist.

Energiamustrite korrastamisel selgus, et emapoolne vanaema oli olnud oma eluajal võimukas. Ta polnud lasknud tunda oma tütrel õnne. Vanaema arvas, et tema õnn ja arvamus on ka tema tütre õnn ja arvamus… Vanaemal on  ka teine, noorem  tütar, kelle elus on väga sarnased kitsaskohad kui vanemal õel.

Tütre suhted oma ema õega olid katkenud. Ka õdede omavahelistes suhetes polnud kõik hästi. Tütrel omakorda jälle oma tütrega esines konflikte ning tülisid.

Energiamuster korrastati.

Ema ja tütre vahel pole tekkinud ühtegi konflikti ega tüli. Ka pole tütar oma 20- aastase tütrega pärast seminari sattunud konfliktsituatsiooni. Kuu tagasi taastus õnnelikult ka tütre suhe oma ema õega. Seletamatu, aga tõsi.


 

 
 
 

Reiki